Гральний автомат Keks грати безкоштовно та без реєстрації

Безкоштовний ігровий автомат має такі показники:
🔧 Виробник: Igrosoft ☰ Кількість ліній: 9 🎰 Кількість барабанів: 5
✔️ Дикий символ: Є 💰 Максимальний множник: 5000 🆓 Безкоштовні обертання: Є
✅ Скаттер-символ: Є ☑ Ставка на лінію: 1/25 ⚡ Волатильність: 7

Опис безкоштовного ігрового автомата Кекс

Хитромудрий хлібобулочний виріб, який втік і від бабусі, і від дідуся пам'ятаєте такого? Це той самий Колобок, що втік від усіх, тільки лисицю провести не міг. Казка, знайома всім із дитинства. Бренд слот-ігор Ігрософт пропонує поринути у казку у п'ятибарабанному ігровому автоматі Keks. Гра входить в золоту колекцію класики слотів, має приємний геймплей і гарну віддачу.

Це один із найулюбленіших слотів російських та українських гемблерів. Провайдер створив демо апарат Кекс у найкращих традиціях фольклору: барабани виконані у стилі російської грубки, інтер'єр хатинки. Ігрософт завжди має в своєму розпорядженні на передньому плані кого-небудь з персонажів. Тут це бабуся, яка мирно в'яже й чорний котик. Поруч розташована діжка із тестом.

Огляд ігрового апарату Пічки без реєстрації

Безкоштовний ігровий автомат Пічки отримав азартний призовий раунд із двох турів. Тож ловити бонуси з кожною хвилиною буде все азартніше. Запустивши слот Keks без реєстрації, варто обов'язково ризикнути і подвоїти нагороду.

У цій пригоді лише п'ять барабанів. Однак, кількість призів на дев'яти активних лініях вражає. До того ж розважатися в компанії знайомих героїв та грати у Пічки можна без реєстрації. У гральному автоматі інтуїтивно зрозуміла панель кнопок дозволяє грати онлайн гравцю будь-якого досвіду:

 • Lines для вибору кількості виграшних ліній; У слоті Keks всього їх дев'ять.
 • Bet призначення мінімальної ставки.
 • Max Bet, щоб встановити максимальну ставку.
 • Start для запуску одного спина.
 • Auto play для запуску серії автоматичних спинів.
 • Help, щоб викликати вікно довідки.

Звукові ефекти стандартні, як для всіх лотоматів від Ігрософт. Бонусний раунд та ризик-гра теж красиво оформлені в дусі старих російських казок.

Символи онлайн слота Колобок без смс

Онлайн-пригоди знайомих героїв починаються відразу після вибору відповідних ставок. Безкоштовний ігровий автомат Keks запропонує боротися за джек-пот 5 000 з класичними ризиками.

Аналогічна система ставок й у автоматів Crazy Monkey. Ризикувати можна за 1 кредитом або 25. На спин можна поставити одразу 225 кредитів. Так що грати в Пічки може бути дуже азартно.

Головними елементами симулятора Keks стали:

 1. Колобок,
 2. бабка,
 3. чорна кішка
 4. віник,
 5. качалка,
 6. бублики,
 7. самовар,
 8. горщик з обідом.

Максимум уваги заслуговує символ домашньої мурлики. Варто почати грати безкоштовно у Пічки, як п'ять зображень чорної кішки вручать джек-пот. Вайлдом слота став сам Колобок, зображення Печки – Бонусом.

Яка бонусна гра є в онлайн слоті Пічки?

Один із найцікавіших раундів – ризиковий. Можливість подвоїти призи гральний автомат Keks надає після видачі кожної виплати. Тепер геймерам потрібно вибрати карту, що б'є роздачу дилера. Аналогічні правила одержав і безкоштовний онлайн слот Гном. До того ж, обравши демо автомат Keks, турбуватися про можливі ризики не варто.

Захоплюючий призовий раунд гральні автомати Пічки запускають після появи трьох відповідних бонусних символів. Тепер бабця діставатиме пиріжки, головне – встигнути, доки із заслінок не повалить дим, адже тоді раунд закінчиться. У разі успіху стартує другий тур. Закономірно, що і рішення грати в Пічки на гроші в цьому випадку стає ще більш виправданим. Тепер бабця шукатиме Колобка у лісі. Головне – знайти правильний кущ швидше за вовка. Доступно лише два варіанти.

Ризик гра

Це постійна опція у всіх слотах Ігрософт. Коли гравець отримує виграшний результат, автомат може запропонувати ризикнути у грі на подвоєння. Полягає вона у вгадуванні карти. Перед Вами буде п'ять карток. Одна з дилера, вона буде відкрита. Ваше завдання відгадати серед закритих ту карту, що виявиться номіналом старшим. Якщо Ви відкрили карту однакового номіналу, це вважатиметься нічиєю.

Так, наприклад, якщо у дилера Дама і Ви теж відкрили Даму, Вам буде дана повторна спроба. Якщо відкрили Короля або старше, Вашу ставку буде подвоєно. Крім того, буде запропоновано ще 4 спроби подвоєння. Таким чином, за вдалого розкладу, ставку можна збільшити в 10 разів! Якщо Вам не пощастило, ризик-гра закриється без збереження виграшу. Але не варто впадати у відчай, адже буде ще шанс ризикнути.

Як грати на гроші в ігровий автомат Кекс?

Гра створена із стандартною системою барабанів 5х3 на 9 ігрових ліній. Перед грою потрібно призначити від 1 до 9 ліній та визначити ставку. Ставити можна від однієї до 25 монет. Після чого, запускаємо спини вручну або в авторежимі. Тепер залишається зібрати якнайбільше виграшних комбінацій. Найдорожчим символом є чорний кіт. Ну як така мила тварина може приносити невдачу чи не так?

Але й головний герой слота — Колобок може суттєво вплинути на ситуацію, адже це вайлд. Якщо Ви вирішили грати на гроші, радимо вибирати усі 9 ліній: так шансів на виграш буде більше. Та й за максимальної ставки можна відхопити серйозний куш. До того ж, у ручному режимі кожен виграш від вдалої комбінації може бути збільшений удвічі завдяки ризик-грі.

Чи варто грати в демо гральний автомат Кекс?

Ігрософ вкотре показав, що слот може бути не тільки азартним, а й душевним. Милий ігровий автомат у казковому стилі, цікава бонусна гра, приємне малювання. До того ж, як показав тест гри, автомат не скупиться на виграші. А якщо Ви досить щасливі, та ще й вибрали гідне казино з хорошими бонусами та кешбеком, гра буде на радість.

Так, у цьому слоті немає фриспінів чи прогресивного джекпоту. Але хіба це обов'язково для гарної та водночас затишної гри. Так що, якщо шукаєте гарну гру, щоб покрутити барабани, рекомендуємо вам спробувати Keks від Igrosoft.

Зовнішній вигляд демо слота

онлайн слот Кекс