Гральний автомат Gnome грати безкоштовно та без реєстрації

Безкоштовний ігровий автомат має такі показники:
🔧 Виробник: Igrosoft ☰ Кількість ліній: 9 🎰 Кількість барабанів: 5
✔️ Дикий символ: Є 💰 Максимальний множник: 5000 🆓 Безкоштовні обертання: Є
✅ Скаттер-символ: Є ☑ Ставка на лінію: 1/25 ⚡ Волатильність: Висока

Опис безкоштовного ігрового автомата Гном

Барвистий безкоштовний гральний слот Gnome занурює гравців у загадковий світ гномів, які займаються здобиччю золота. Герой готовий поділитися скарбами із поціновувачами азартних ігор, які хочуть допомогти йому у складній ситуації. Ігровий автомат Гном пропонує досить прості правила, проте геймерам, які вперше відкрили слот Карлик, варто пограти на віртуальні монети.

Ігровий процес потішить численними зображеннями. Так як тематика онлайн автомата пов'язана з гномами, на екрані мелькатимуть каски, лампи, ковадла та кирки, що приносять чималі гроші геймеру. Ознайомитись з таблицею виплат по лініях можна у спеціальному розділі, це необхідно зробити до того, як ви приступите до гри. Адже знаючи правила, можна продумати свої ставки і тим самим примножити капітал.

Огляд ігрового апарату Gnome без реєстрації

Як і в ігровому автоматі Кекс гравцям рекомендується перед запуском ознайомитися з панеллю управління, розташованою знизу. Апарат характеризується інтуїтивним оформленням та простотою управління, а тому труднощів із грою не виникне. На п'яти барабанах слота ті самі дев'ять ліній, число яких можна вибрати самостійно теж саме в ігровому автоматі гараж безплатно. Розмір ставки визначає виграш, що пояснює вигоду гри на меншій кількості ліній із великою ставкою.

Для щасливих і завзятих людей безкоштовний гральний автомат Вагонетки без реєстрації підготував приємні бонуси як призовий раунд, розбитий на дві частини. З появою трьох картинок з вагонетками миттєво відкривається бонусна гра, де доведеться вибирати візки із золотом. Якщо звідти виллється бруд, раунд можна вважати закінченим. При грамотному виборі здійснюється перехід на інший раунд, де призів та приємних подарунків набагато більше. Тут належить відкривати скрині з метою знайти золото.

Символи грального автомата

Граючи в ігровий автомат Gnome (Гном), ви побачите символи, які повністю відповідають тематиці слота. Тут є:

  • лампа;
  • шолом;
  • молот;
  • ковадло;
  • кирка;
  • парасолька.

Кожна з комбінацій приносить певний множник. Його розмір залежить від виду та кількості символів.

Gnome гра також має додаткові символи, які дають певні бонуси. До них відносяться:

  • Вагонетка із золотом - виконує роль scatter (скаттера/знака розкиду). При випаданні трьох і більше символів запускається додатковий раунд гри.
  • Портрет гнома - це зображення виступає як wild (Вайлд / дикого знака). Грати Gnome і зловити один із таких символів означає велику удачу, оскільки він може замінити будь-який знак. При випаданні лінії з однаковими зображеннями вайлд виконує роль однієї з них.

Ризик гра

Її можна запустити, якщо у головній грі випав виграш. Під час цього раунду необхідно відкрити одну із чотирьох прихованих карток. Якщо вона вища за відкриту, ваш виграш збільшиться в 2 рази.

Яка бонусна гра є в онлайн слоті Вагонетки?

Граючи в ігровому автоматі Гноми у додатковий раунд можна значно збільшити свій виграш. Щоб отримати доступ до нього, необхідно зібрати на барабанах цього слота 3 і більше зображень вагонетки із золотом.

Вчасно додаткової міні-ігри ви опинитеся в печері, де відбувається видобуток золота. Там перебувають 5 вагонеток. Необхідно смикнути за спеціальні важелі, щоб переглянути їх вміст. Там може бути золото чи бруд.

Якщо гном залишиться чистим, ви отримаєте доступ до другого етапу. Тут належить вибрати одну з двох скриньок. При правильному виборі ви отримаєте найбільший приз. Граючи в ігровий автомат Gnome Гном онлайн безкоштовно, вам нарахують віртуальний виграш. За платного формату зможете вивести виграні кошти.

Зовнішній вигляд демо слота

онлайн слот Гном