Гральний автомат Пірат грати зараз безкоштовно або на гроші

онлайн слот Пірат
🔧 Виробник: Igrosoft ☰ Кількість ліній: 9 🎰 Кількість барабанів: 5
✔️ Дикий символ: Є 💰 Максимальний множник: 5000 🆓 Безкоштовні обертання: Є
✅ Скаттер-символ: Є ☑ Ставка на лінію: 1/25 ⚡ Волатильність: Висока

Опис ігрового автомата Пірат

Цей тематичний гральний слот Пірат від Ігрософт присвячений легендарним піратам прибережного моря. Ігровий автомат Pirate на гроші відрізняється від багатьох схожих рішень, своєю витонченою графікою. Пограти в гральні автомати Пірати можна у нашому сайті безкоштовно. Також є можливість грати на реальні гроші.

Ваша головна мета у грі – знайти піратські скарби. Вони заховані дуже надійно (в бочках), і щоб їх знайти, потрібно попрацювати. Зате вам часто будуть випадати різні атрибути піратського життя:

 • пістолі
 • ножі
 • пляшка рому
 • милиці
 • піратські фрегати і т.д.

Ігровий апарат Пірат від Ігрософт на гроші – це класичний відеослот від компанії Ігрософт. Він як і багато інших ігор, має 5 барабанів, 9 ліній та дворівневу бонусну гру, а також ризик-гра. С початку гри у онлайн слот Pirate користувач визначає кількість ігор та ставок (максимальна ставка – 25 монет). Вартість монети коштує $0,1 до $10. Також ви можете грати в демо-режимі (безкоштовно).

Як грати в ігровий апарат Пірат онлайн?

Отже, ви вибрали вартість монет, визначили вартісні ставки, які відтворюватимуться, та кількість символів, задіяних у грі (їх може бути 1 до 9). Запуск гри в ігровий апарат Pirate відбувається за допомогою кнопки SPIN. Для виграшу необхідно зібрати на одній лінії щонайменше 3 виграші символу. Теоретично можливо кілька одночасних виграшів на кількох лініях виплат. У таких випадках усі призові суми підсумовуються.

Шанс одночасного виграшу за показником значно зростає, коли з'являється легендарний Веселий Роджер (піратський прапор). Його зображення служителя у грі диким символом, тобто свого роду джокером, який може замінити собою інші знаки. Він доповнює ваш призовий ефект, збільшуючи максимальний виграш. Якщо ж вам пощастить зібрати Роджерів у ряд, то ваша ставка буде збільшена в 5000 (!) разів.

Огляд символів грального апарату Pirate

Ігровий автомат Пірат на реальні гроші оснащений п'ятьма барабанами, розташованими на тлі палуби піратського корабля. Символи інтерфейсу:

 • гармати;
 • ядра;
 • кинджали;
 • старовинні пістолети;
 • морські карти;
 • гаки та підзорні труби.

Для гри можна вибрати непарну кількість ліній у діапазоні від 1 до 9. Ставка на кожну активну лінію складає від 1 до 25 кредитів та коригується за допомогою відповідної кнопки. Максимальний виграш в гральних автоматах Pirate досягає 67500 кредитів при дев'яти активованих лініях зі ставкою 25 монет. Інформація про виплати за комбінації міститься у спеціальній таблиці:

 • старовинна карта – 200 до 5000 кредитів;
 • портрет Пірату – 100 до 2000 кредитів;
 • гармата – 30 до 500 кредитів;
 • ядро - 20 до 200 кредитів.

Бонусна гра

При випадінні на екрані трьох або більше символів, почнеться бонусна гра. Перед вами з'являться п'ять скринь, які вам необхідно буде відкрити у будь-якій послідовності. У них сховані скарби, які ви за старою піратською традицією можете залишити собі, або скелет, що відкриває закінчення бонусної гри. За умови появи у всіх п'яти скринях скарбів ви перейдете до наступної гарантії бонусної гри.

На цьому рівні на вас чекають бочки, у кожному з яких захований великий діаметр. Для того, щоб відкрити діжку, вам необхідно грати з дилером у кістки. Як і в ризик-грі, тут вам потрібно отримати більше на кубиках, ніж у дилера. Кожна така відкрита бочка пропонує вам знижку, разом з ним призову суму від 100 до 200 моментів. При перемозі дилера, гра закінчиться, весь ваш виграш згорить. Також наш сайт також пропонує грати в ігровий автомат Мавпочки на справжні гроші, як і в інші симулятори.

Ризик гра

Вам пощастило, і ви надмірні? У таких випадках вам надається шанс подвоїти її. Для цього в "Піратах" передбачена ризик-гра, яка використовує індивідуальну кнопку RISK (в інших автоматах для цього слуги кнопка DUBLE).

Після цього на відкритому повітрі гральні кістки (кубики). Потім їх кидає дилер - ви. Якщо кількість ваших кубиків буде більшою, ніж у дилерів, то сума вашого виграшу подвоїться, а ви можете використовувати ризик гри. Якщо вам не пощастить і у вас випаде менше, гра закінчиться, а ви втратите весь свій виграш.

Резюме

В цілому, ємулятор Пірат славиться своєю щедрістю - тут часто випадають різні виграші, нехай і не "найдорожчі". У будь-якому випадку спостерігається, що саме ігровий апарат Пірат дозволяє завершити гру, якщо не «у плюсі», то «за своїх». У вас є всі шанси «зловити» свою гру і пристойно заробити. До речі, багатьом гравцям-початківцям, безумовно, сподобається можливість грати в «Піратів» безкоштовно, не ризикуючи.

FAQ

Список інтернет казино в яких є цей ігровий слот і багато інших ігор дивіться на головній сторінці цього сайту.

 • Сайт ukrcenter.kiev.ua створений як інформаційний ресурс і не закликає до витрати коштів користувача! Всі ігри представлені для ознайомлення в демонстраційному режимі!