Гральний автомат Лакі Леді Шарм грати безкоштовно та без реєстрації

Безкоштовний ігровий автомат Lucky Lady's Charm має такі показники:
🔧 Виробник: Novomatic ☰ Кількість ліній: 10 🎰 Кількість барабанів: 5
✔️ Дикий символ: Є 💰 Макс. ставка: 9000 🆓 Безкоштовні обертання: Є
✅ Скаттер-символ: Є ☑ Ставка на лінію: 1/100 ⚡ Волатильність: Висока

Опис безкоштовного ігрового автомата Lucky Lady's Charm

Ігровий автомат Леді Шарм від Novomatic, як і Magic Forest, став поєднанням реалістичної повсякденної тематики з магічними елементами. Безкоштовний ігровий автомат Леді Удача здивує стильним оформленням, оригінальними символами та багатством опцій: Вайлд, Скаттер, коефіцієнти виплат, фриспіни та ризик-гра.

Огляд ігрового апарату Леді Удача без реєстрації

Пограти без реєстрації в Леді Удача гравці можуть на цьому сайті. Гральний апарат має гру на гроші на радість досвідченим та ризиковим азартним відвідувачам. Обидва режими знайдуть прихильників серед відвідувачів клубу виходячи з їхніх ігрових цілей та потреб. Грати безкоштовно в Леді Удача азартно, цікаво та безпечно, але це не позбавляє гравців необхідності вивчення технічних особливостей слота.

Символи онлайн слота Леді шарм

Символами безкоштовного грального апарату Шари стали:

  1. дівчина,
  2. магічна куля,
  3. сонечко,
  4. кришталевий амулет,
  5. монета,
  6. конюшина-чотирьохлист,
  7. підкова та карткові символи.

Призові комбінації демо слота Лакі Леді Шарм формуються трьома, а у випадку дівчини, кулі, жука, амулету та дев'ятки – двома елементами. Символи мають заповнити ігрову лінію по черзі, починаючи з першого лівого барабана.

Ігрові автомати Лакі леді наділені спеціальними символами – Вайлдом та Скаттером, так само як і гральні автомати книга Ра делюкс. Вайлдом стала сама дівчина, Скаттер - магічна куля. Завдання Вайлда – замінити символ, що бракує для формування комбінації. Не замінюється лише Скаттер. Якщо Дикий символ допоміг у освіті ланцюжка елементів, виплата за неї подвоюється. Нагороди за Скаттер залежить від кількості елементів на полі, а чи не від їх розташування.

Яка бонусна гра є в онлайн слоті Лакі Леді?

Три Розкиди запускають раунд із 15 фриспінів, виплати за якими будуть потроєні. Ігрові автомати Леді Удача в ризик-грі допоможуть гемблерам стати ще багатшими, адже основне її завдання – збільшувати виграш за комбінацію вдвічі. Але вона не просто так називається ризиковою, адже у разі програшу гравець позбавляється всієї виплати за призовий ланцюжок.

Гра на подвоєння

У меню безкоштовного ігрового апарата Лакі Леді Шарм відсутні бонусні ігри, але передбачені численні безкоштовні обертання, які запускаються трьома та більше Скаттерами. Кількість додаткових фриспінів може досягати 10, що дає можливість грати та отримувати солідні виплати, не ризикуючи власними грошима.

Зовнішній вигляд демо слота

онлайн слот Леді Шарм