Постійні партнерські протезно-ортопедичні підприємства:      ТОВ "УЦРВА"  ТОВ "Едвардс" 
04.04.2020 р.  

Протези нижніх кінцівокВерсiя для друку

ImageImageПротези нижніх кінцівок, які виробляються Українським центром реабілітації ветеранів Афганістану, мають модульну конструкцію, що дозволяє комбінувати різними комплектуючими і максимально задовольняти індивідуальні потреби кожного пацієнта: людини, що веде активний спосіб життя; літньої людини, з яскраво вираженою потребою в стабільності та стійкості, спортсменів, дітей

Протези, що ми виробляємо, максимально відтворюють природній зовнішній вигляд, вони надійні і довговічні. В центрі накопичений великий досвід складного протезування

 

Центр виготовляє індивідуальні модульні протези при будь-якому рівні ампутації кінцівок з урахуванням причини травми та захворювань. Також центр пропонує спеціальні засоби захисту і догляду за шкірою кукси; чохли на куксу підвищеної комфортності.

 

ImageImageЕлектронний колінний шарнір C-Leg
C-Leg - це перший у світі модульний колінний шарнір з цілком керованими мікропроцесором фазою опори і фазою переносу.

Система колінного шарніра C-Leg вимірює близько 50 разів у секунду антериорний і постериорний момент згинання в області щиколотки, а також кут згинання і кутову швидкість колінного шарніра. Тензометрична смужка в трубчастому регулювально-сполучному вузлі і датчик колінного кута передають обмірювані величини на мікропроцесори, що розраховують необхідні опори руху. Сервомотори відповідно переміщують клапани гідравліки для необхідного демпфірування згинання і розгинання.

Шарніри C-Leg тим самим у кожний момент часу реагують на зміну швидкості ходьби відповідно до вимог безпеки й активності пацієнта.

 

Головна | Компанія | Новини | Прокукція | Прайс | Контакти
 

©2011 All rights reserved.

разработка сайта киев
Разработка сайта (киев)