Постійні партнерські протезно-ортопедичні підприємства:      ТОВ "УЦРВА"  ТОВ "Едвардс" 
04.04.2020 р.  

Засновник ЦентруВерсiя для друку

Image
Морозов Олександр Семенович

"Український центр реабілітації ветеранів Афганістану" був створений у 1991 році за підтримки Київського міськвиконкому та недержавних структур. З 1991 по 1993 роки було проведено капітальний ремонт забудови для створення протезно-ортопедичної майстерні, яка б забезпечувала осіб з інвалідністю - Афганців протезами нижніх та верхніх кінцівок. Ініціаторами створення майстерні стали ветерани Афганістану та особи з інвалідністю. У 1994 році проект створення було підтримано Міжнародним Фондом "Сороса" і Агентством Міжнародного Розвитку "COUNTERPART". Завдяки чому було закуплено обладнання, матеріали та комплектуючі на німецьких фірмах.

З часом зв'язки з фірмами зміцніли і "Центр" став ексклюзивним представником фірм "OSSUR", "NEUHOF", "SILAB" та W.Vogelmann в Україні.

Майстри-протезисти постійно навчаються на вищезгаданих фірмах.

ImageЗ 1995 року - організоване протезно-ортопедичне підприємство, де на сучасному устаткуванні, за новітніми технологіями, підготовлені фахівці індивідуально виготовляють протези верхніх і нижніх кінцівок, ортези, ортопедичні корсети, тутора, устілки, бандажі, корсети для осіб з інвалідністю усіх категорій.

ImageВпровадження новітніх технологій і тісна співпраця з державними структурами, такими як, управліннями соціального захисту населення дають можливість забезпечувати протезно-ортопедичними виробами всіх: учасників АТО, осіб з інвалідністю афганської війни, дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю Великої Вітчизняної війни та дозволяють підвищувати якість протезно-ортопедичної продукції. Отримавши високоякісні протези, більшість осіб з інвалідністю займаються індивідуальною трудовою діяльністю, влаштовуються на роботу, не почуваючи себе морально і фізично ураженими.

Разом з фірмами "OSSUR", "NEUHOF", "SILAB" та W.Vogelmann на базі "Центру" проводимо навчання і семінари по підвищенню кваліфікації майстрів-протезистів з протезних підприємств, допомагаємо організаціям, юридичним та фізичним особам створювати нові майстерні на Україні. При нашій активній допомозі Миколаївській обласній і Київській міській державним адміністраціям створені дитячі Центри ортезування та протезування. Також плануємо розширити асортимент виробництва засобів реабілітації з залученням новітніх технологій з розповсюдженням реалізації на держави СНД. Створити робочі місця для осіб з інвалідністю, які будуть виробляти ортопедичну продукцію та засоби реабілітації. Наші пацієнти обслуговуються в приймальному відділенні, якість нашої продукції контролює виробнича група. Досвідчені медичні працівники завжди готові надати кваліфіковану консультацію з питань протезування. Економічний відділ працює над забезпеченням виробництва сучасними матеріалами і комплектуючими. За 29 років роботи протезно-ортопедичного підприємства більш 12 тис. чоловік одержали кваліфіковану допомогу.

ImageНа цей час ми виробляємо та забезпечуємо осіб з інвалідністю наступними протезно-ортопедичними виробами:

- ортопедичні устілки;
- протези гомілки;
- протези стегна (вакуумні та з кріпленням);
- протези після вичленення тазостегневого та колінного суглобів;
- протези передпліччя та плеча ( механічні, біоелектричні );
- силіконове протезування стоп, пальців, кисті.

У 2003 році на базі Українського центра реабілітації ветеранів Афганістану відкрито цех з виробництва дерев'яних ортопедичних колодок для мало складного ортопедичного взуття і вкладних пристосувань, Високий рівень підготовки майстрів - колодочників, удосконалені технології й устаткування дозволяють виготовляти всі типи і фасони дерев'яних колодок. Майстри -колодочники володіють всіма технологічними операціями при виготовленні якісних, міцних конструкцій. За останній час було розроблено 25 нових фасонів еталонів-копірів для масового виробництва ортопедичного взуття і вкладних пристосувань. Висока технологія виробництва колодок викликала інтерес у виробників ортопедичного взуття з країн СНД.

Центр обслуговує осіб з інвалідністю усіх категорій, із усіх регіонів України. Завдяки засновнику "Центра" та плідній роботі всього колективу "Українському центру реабілітації ветеранів Афганістану" вдалося збільшити спектр та кількість пацієнтів, що обслуговуються.

Час вибрав нас - ми поруч з Вами

 

Головна | Компанія | Новини | Прокукція | Прайс | Контакти
 

©2011 All rights reserved.

разработка сайта киев
Разработка сайта (киев)