Постійні партнерські протезно-ортопедичні підприємства:      ТОВ "УЦРВА"  ТОВ "Едвардс" 
04.04.2020 р.  

ЕдвардсВерсiя для друку

Сподіваємося, що надана інформація змусить Вас замислитися щодо вибору місця протезування, а наступне  звернення до нас переконає  у правильності  Вашого вибору!

 

 
Image
Директор Поплавець Валерiй Савелійович

ТОВ “Центр протезування “Едвардс” було створено у 2002 році для забезпечення протезно-ортопедичними виробами осіб з інвалідністю нашої держави. “Центр” займається протезуванням верхніх та нижніх кінцівок осіб з інвалідністю за технологіями провідних фірм Німеччини, Ірландії та Франції. При виготовленні протезно-ортопедичних виробів застосовуються новітні технології, що дає змогу підвищити їх якість та забезпечити  багатофункціональність, що, в свою чергу, − реалізувати свій потенціал особам з інвалідністю у суспільному житті до 90%.

З 2005 року ТОВ „Центр протезування „Едвардс” вийшов на проектну  потужність по виготовленню протезно-ортопедичних виробів, яка складає до 350 виробів за рік у залежності від складності виробів та кількості техніків-протезистів. Якщо у 2002 році на обліку в ТОВ “Центр протезування “Едвардс” перебувало біля 20 пацієнтів, то сьогодні понад 1000 осіб з інвалідністю бажають протезуватися саме на нашому підприємстві.

Комплектуючі вузли та деталі фірм "OTTO Bock", "OSSUR" та W. Vogelmann, які застосовуються при виготовленні модульних протезів, відповідають спеціальним вимогам міжнародного стандарту ДСТУ EN ISO 13485:2018 та технічним умовам, розробленим в Україні

 Модульні протези нижніх кінцівок складаються з куксоприймача, модульних регулювально-з’єднювальних вузлів, модульного шарнірного вузла та стопи. Комплектація цих складових підбирається у залежності від медичних показань, загального фізичного стану та активності пацієнта. Наше підприємство постійно слідкує за всіма новинками у протезуванні та впроваджує новітні технології на своєму виробництві.

На сьогоднішній день підприємством виготовляються протезно-ортопедичні вироби із силікону: косметичні протези стопи, пальців, кисті руки. Силіконове протезування є найновітнішою технологією, яка признана у всьому світі.

Гарантійний термін протезно-ортопедичних виробів складає 12 місяців. Планується за рахунок  підвищення  якісних характеристик комплектуючих гарантійний термін довести до 18 місяців.

Протезно-ортопедична майстерня “Центру” забезпечена новітнім обладнанням (станками, верстаками, інструментом) від фірми “Otto Bock”. Рівень зношеності основного обладнання складає від 2 до 12 років.

Наявність в “Центрі” медико-технічної бригади дає змогу обслуговувати осіб з інвалідністю за їх місцем проживання, а також орендується стаціонар для перебування іногородніх осіб з інвалідністю під час надання їм протезно-ортопедичної допомоги. На підприємстві особам з інвалідністю надається належна медико-консультативна допомога  лікарем ортопедом – травматологом вищої категорії.

У 2019 році спеціалісти  ТОВ  “Центр  протезування  „Едвардс”  надали протезно-ортопедичну допомогу понад 300 особам з інвалідністю (з них понад 30 % осіб з інвалідністю потребували  складного протезування).

З метою повного та якісного забезпечення населення України, не тільки протезно-ортопедичними виробами, а й ортопедичним взуттям, засобами пересування та реабілітації планується протягом 2017-2022 років перетворити ТОВ “Центр  протезування  „Едвардс” у сучасний протезно-ортопедичний центр, до складу якого будуть входити протезна та ортопедична майстерні, лабораторія складного протезування, стаціонар для перебування іногородніх осіб з інвалідністю під час протезування та надання їм належної медико-консультативної допомоги, а також медико-технічний підрозділ (з відповідною автомобільною технікою) для обслуговування осіб з інвалідністю за їх місцем проживання.

Якість  протезування  залежить  не тільки від ступеню удосконалення окремих вузлів, але й від того, як вони зібрані у протезі. Наші фахівці використовують схеми побудови протезів, які представляють собою  сукупність базових  параметрів, які визначають взаємне розміщення  вузлів та й усього протеза відносно опорно-рухового апарата  пацієнта. В схемах побудови протезів враховуються індивідуальні  характеристики людини: маса, зріст, рівень ампутації, статево вікові особливості. Шляхом  використання з'ємних або вмонтованих юстированих  пристроїв фахівці „Центру” здійснюють коригування кожної схеми побудови протезів під час примірок.

В ТОВ “Центр протезування „Едвардс” працюють фахівці високого рівня, які мають спеціальну та технічну освіту. Усі вони пройшли повний курс навчання з виготовлення протезів верхніх та нижніх кінцівок, які проводилися викладачами провідних німецьких та французьких ортопедичних фірм, та отримали відповідні сертифікати.

 Image

 

Завідуюча приймальним відділенням Здрак Роза Петрівна 

В „Центрі” Вас зустрінуть уважні та чуйні працівники приймального відділення. Вони детально ознайомлять Вас  з діяльністю нашого підприємства, з різновидністю послуг, що ми надаємо пацієнтам, а також з основними характеристиками  протезно - ортопедичних виробів, які виготовляють наші фахівці.
У приймальному відділенні лікар ортопед-травматолог з багаторічним досвідом виконає відповідний медичний огляд.

Завідуюча приймальним відділенням допоможе Вам, з урахуванням Ваших особливостей, визначитися з конкретним, саме Вам необхідним протезом, відкрити замовлення та написати відповідну заяву на його виготовлення.

  Image

 

Олег Якович - старший технік – протезист, він „майстер - професіонал”, тому що в його „арсеналі” виготовлення протезів нижніх та верхніх  кінцівок із силікону, складне протезування стегна та гомілки. Пройшов навчання в фірмі „Отто – Вок” (Німеччина), а тепер навчає „протезній справі” учнів – протезистів. Він  володіє найновітнішою технологією силіконового протезування. В своїй роботі використовує знання основ біомеханіки опорно-рухового апарата людини та втілює їх при виготовленні протезів. Це дає можливість виявити важливі особливості виконання цілеспрямованих рухів пацієнта, які необхідно втілити за допомогою протезів кінцівок або врахувати під час їх побудови.

 Image 

Сергій Миколайович – майстер – протезист, відмінно володіє технологією виробництва протезно-ортопедичних виробів. Свої ділові та професіональні якості вміло використовує під час протезування пацієнтів. Виконує виготовлення найбільш складних видів протезів. Забезпечує правильну експлуатацію обладнання та інструментів. Постійно займається підвищенням кваліфікації, вдосконалює професійні якості виробництв.

 Image 

Лимар Вадим – технік – протезист, у повному обсязі володіє методикою  та технологією виробництва протезів нижніх кінцівок. Відповідальний, чуйний при роботі з пацієнтами. Протезує дорослих та дітей з куксами стегна і гомілки (силіконова вкладка). Закінчив курси підвищення кваліфікації в Українському науково-дослідному інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності. Правильно експлуатує обладнання та інструменти. Постійно займається над удосконаленням  власної кваліфікації та професійної діяльності.

Контакты »

 

 

Головна | Компанія | Новини | Прокукція | Прайс | Контакти
 

©2011 All rights reserved.

разработка сайта киев
Разработка сайта (киев)