Постійні партнерські протезно-ортопедичні підприємства:      ТОВ "УЦРВА"  ТОВ "Едвардс" 
06.12.2019 р.  

Протезування молочних залозВерсiя для друку

Центр співпрацює з німецькою компанією „OTTO BOCK", яка існує та виробляє продукцію для підтримання здорового способу життя починаючи з 1927 року.

На сьогоднішній день компанія „OTTO BOCK" виготовляє та надає можливість вибору понад десяти моделей протезів молочної залози, які були розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей кожної жінки.

Завдяки різноманітності моделей, які мають матову чи блискучу поверхню, різному кольору та ступені м'якості протезів, а також великому вибору розмірів - від 0 до 15 - існує можливість оптимального вибору протезу молочної залози індивідуально для кожної жінки, яка звертається до нас.

 

Image 

 Різноманітність моделей силіконових протезів молочної залози, що використовують при мастектомії

 ImagePROFIL (асиметричні) K 0105
Особливо придатна для компенсації де-фіциту тканини під пахвою.
 Image

PROFIL (асиметричні) DK 0109
Модель подібна до попередньої але з більш потовщеними кінцевими елементами.

 ImageCARDIA (двосторонній) DK 0101
Модель у формі серця, має багатосто-роннє використання (напр.,у декольте.)
 Image

TRIO (двосторонній) DK 0118
Модель у формі симетричного трикутника, добре притискається до грудної клітки.

 Image

TRIO (двосторонній)  DK 0126
Модель подібна до попередньої, але з більшим об’ємом у верхній частині. Обидві моделі придатні при незначному дефіциті тканини під пахвою. 

 Image

RONDO (двосторонній) DK 0102
Модель у формі краплі, з подовженим кін-цевим елементом та плоскою виїмкою. Під-ходить жінкам із округлою формою грудей.

 ImageRONDO (двосторонній) DK 0103
Модель подібна до попередньої але з коротшим кінцевий елементом і глибокою виїмкою.
 ImageRONDO (двосторонній) DK 0104
Модель симетричної краплеподібної форми з глибокою виїмкою і довгим кінцевим еле-ментом. Підходить для жінок із круглим бю-стом.

Новинка!
Різноманітність моделей силіконових протезів молочної залози, що використовують при частковій резекції молочної залози
Моделі з дуже глибокою виїмкою, що заповнюється збереженими тканинами молочної залози. Дуже легкі і практичні моделі, різноманітні за формою, що полегшує підбір протезу жінкам із різними видами резекції (як сегментів в області соска, так і сегментів, що віддалені від центру симетрії).

 Image FORMA (двосторонній)
DK 0111 
 ImageFORMA (двосторонній)
DK 0116
 ImagePARTE (двосторонній)
DK 0114 

Ліфи для кріплення протезів молочної залози

ImageImageЛіфи для кріплення протезів молочної залози відрізняються від звичайних тим, що мають спеціальний карман для кріплення протезу. Цей спеціальний карман виготовлений із натуральної бавовняної тканини і надійно утримує протез. Моделі спеціальної ортопедичної білизни вирізняються своєю зручністю: мають широкі бретелі, які пом'якшені із середини; мають не дуже глибокий виріз, але разом з цим елегантний вигляд, а також широкі бічні частини з еластичного матеріалу. Все це дозволяє жінці почуватися комфортно і надає впевненості у собі.


Ми піклуємося про наших пацієнток, розуміємо їх проблеми і намагаємося допомагати їх вирішувати. Тут ви можете поставити запитання, що Вас турбують. Вас завжди вислухають і не відмовлять у пораді.

 

 

 ImageImage  Image
 Ліф (спеціальний) для протезів молочних залоз. Ліфи спеціальні для кріплення протезів молочних залоз.Ліфи спеціальні для кріплення протезів молочних залоз. 

   Image        Image


   Купальний костюм (спеціальний) для ПМЗ.

 

Головна | Компанія | Новини | Прокукція | Прайс | Контакти
 

©2011 All rights reserved.

разработка сайта киев
Разработка сайта (киев)