Постійні партнерські протезно-ортопедичні підприємства:      ТОВ "УЦРВА"  ТОВ "Едвардс" 
04.04.2020 р.  

Протези верхніх кінцівокВерсiя для друку

ImageУкраїнський центр реабілітації ветеранів Афганістану пропонує два види протезів верхніх кінцівок: пасивні і активні. До пасивних відносяться косметичні протези, які придназначені тільки для відновлення природного зовнішнього вигляду. Активні протези - це механічні та біоелектричні

Механічні протези вирішують одночасно дві задачі: соціальну і робочу. Кисть механічного протезу відтворює, наскільки це можливо, природній зовнішній вигляд руки, що дозволяє людині впевнено і комфортно почувати себе в суспільстві людей, і виконує функції захоплення та утримання предмету. Кисть приводиться в дію за допомогою бандажа, що закріплюється на плечовому поясі.

Якщо людині потрібно забезпечити більш широкий спектр дій, наприклад, при роботі на виробництві, на присадибній ділянці і таке інше, то кисть легко замінюється на робочі насадки, що підбираються залежно від виду діяльності.

ImageБіоелектричний протез містить електроди, що зчитують електричний струм, який виробляється м'язами при їхньому скорочуванні, потім передають його на мікропроцесор і приводять протез у дію. Протез виконує функції обертання кистю, захоплення і утримання предметів. При цьому біоелектричний протез дозволяє користуватися такими мініатюрними речами, як кулькова ручка, ложка, виделка та інші.

Останні модифікації біоелектричних кистей мають у пальцевій зоні спеціальні сенсорні датчики, що контролюють зусилля захоплення предмета. Це дозволяє брати, не боячись зламати чи розчавити, такі тендітні предмети, як, наприклад, куряче яйце чи келих із тонкого скла.

Протези рук - як косметичні, так і робочі за допомогою тяг, можуть виготовлятися з застосуванням модульної системи. Саме природний вигляд модульні протези набувають у результаті індивідуального виконання косметичних покрить.Модульні протези рук мають наступні переваги:
- різноманітні можливості комбінацій з використанням стандартних деталей.
- поєднання медичних показань з функціями протеза
- індивідуальне коригування з використанням нескладного юстирування
- можливість заміни модулів
- природний зовнішній вигляд, який отримує протез в результаті комбінування покриття.

Протези рук з біоелектричним керуванням, що одержало назву «система MY0B0CK», забезпечує на сьогоднішній день у більшості випадків протезування з найвищим рівнем реабілітації. Він поєднає у собі косметично бездоганний зовнішній вигляд зі значним зусиллям схвата і швидкістю його здійснення, а також реалізує багато можливостей чи комбінацій розширення функцій. При використанні мікроелектронної технології біоелектричні протези рук діють більш ефективно.

Протези рук виготовляємо із силіконового каучуку для косметично-функціонального протезування після ампутації кисті, фалангів пальців.

 Image Image Image
 

 Силіконовий протез
 (косметичний) для кисті 

 

 

Головна | Компанія | Новини | Прокукція | Прайс | Контакти
 

©2011 All rights reserved.

разработка сайта киев
Разработка сайта (киев)